«جهش تولید»

ورود اعضاءآمار بازدید

1353امروزmod_vvisit_counter
999دیروزmod_vvisit_counter
2352این هفتهmod_vvisit_counter
11659هفته گذشتهmod_vvisit_counter
2352این ماهmod_vvisit_counter
49260ماه گذشتهmod_vvisit_counter
2495026کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 12 مهمان حاضر
IP شما: 3.235.227.117
 , 
امروز: 11 مرداد 1400
فرماندارباغ ملک: جاده باغ ملک خوزستان به قلعه تل به بهره‌برداری می‌رسد .سرپرست فرمانداری باغ ملک از بهره برداری از جاده باغ ملک به قلعه تل در نیمه دوم سال ۱۳۹۴ خبر داد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 
چهارشنبه, 26 شهریور 1393 ساعت 19:26

فرماندار باغ ملک:
جاده باغ ملک خوزستان به قلعه تل به بهره‌برداری می‌رسد
خبرگزاری تسنیم: سرپرست فرمانداری باغ ملک از بهره برداری از جاده باغ ملک به قلعه تل در نیمه دوم سال ۱۳۹۴ خبر داد و گفت: این پروژه تا کنون ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

گودرز ترکی‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در باغ ملک، با اشاره به پروژه جاده با غ ملک به شهر قلعه تل اظهار داشت: کار بازسازی این مسیر در خرداد سال 1391 آغاز شد.

وی این مسیر را دوبانده توصیف کرد و گفت: هم اکنون کار ساخت باند دوم و کمر گذر جاده باغ ملک به شهر قلعه تل در حال انجام است.رئیس شورای اداری باغ ملک مجموعه مسیر باغ ملک به شهر قلعه تل را 16 کیلومتر اعلام کرد و افزود: کار ساخت این جاده تا کنون 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی در ادامه به اعتبار اختصاص یافته برای دوبانده کردن مسیر باغ ملک به شهر قلعه تل اشاره کرد و ادامه داد: اعتبار این پروژه از محل پروژه‌های ملی تامین شده است.

ترکی‌زاده در همین رابطه بیان کرد: اعتبار اختصاص یافته برای دوبانده کردن مسیر باغ ملک به شهر قلعه تل 30 میلیارد ریال است که تخصیص یافته و این پروژه مشکل اعتباری ندارد.

وی از بهره برداری از جاده باغ ملک به قلعه تل در نیمه دوم سال 1394 خبر داد و تصریح کرد: این پروژه هم اکنون فعال و پیمانکار آن نیز در حال انجام کار است.

سرپرست فرمانداری باغ ملک به بیان کارهای انجام شده برای ساخت جاده باغ ملک به قلعه تل پرداخت و گفت: پل سازی، ابنیه، تعریض جاده، راه گشایی، خاک برداری و زیرسازی هم اکنون در این پروژه در حال انجام است.

 

تقویم روز

 
دوشنبه
1400
مرداد
11
 

نظر سنجی

نظر شما در مورد عملکرد شهرداری قلعه تل چیست؟
 

اوقات شرعیخوش آمد گویی

میهمان عزیز

 

خوش آمدید

 

لطفا با نظرات سازنده خود ما را یاری نمائید